PANORAMA GOLF GARDENS

O projektu

Objevte více

PANORAMA GOLF GARDENS

O projektu

Projekt se inspiroval ve známých evropských i zámořských resortech, aby klientům přinesl to nejlepší pro rekreační či trvalé bydlení. Panorama Golf Gardens se stává součástí již 10let budovaného Panorama Golf Resortu, který se ihned po svém vzniku zařadil mezi nejlepší a nejvyhledávanější golfové areály v České republice. Zázemí Resortu přináší residentům Panorama Golf Gardens široké možnosti pro trávení času s rodinou či přáteli.

PANORAMA GOLF GARDENS

Developer

Vášeň pro detail, pohodlí a soulad s přírodou mění naše projekty v exkluzivní prostředí pro odpočinek a život v přírodě. Doplněné o exkluzivní služby tak vytváří pohodový domov pro všechny členy rodiny. Zkušenosti z úspěšných mezinárodních projektů byly v Panorama Golf Gardens zúročeny do posledního detailu. Mezi tyto patří například Dunes Beach Marbella či TreeTops Marbella.

PANORAMA GOLF GARDENS

Nadstandardní služby

Aby byl život v Panorama Golf Gardens především příjemně, aktivně a bezstarostně stráveným časem, je pro rezidenty k dispozici široká škála služeb dle jejich potřeb. Mezi ně patří například úklid domu, praní a žehlení prádla, technický servis, údržba a zalévání zahrad, catering do domu, odvoz odpadu či využití služeb recepce Panorama Golf Resortu.

PANORAMA GOLF GARDENS

Architekti

Studio Ranný Architects se velkou měrou zasloužilo o úspěch klubovny, hotelu, zázemí a restaurace Panorama Golf Resortu. Pocit uvolnění, přirozenosti a bezstarostnosti nyní převedli i do návrhů rodinných vil. Technicky prvotřídně vybavené vily jsou však vybudovány v naprosté souhře s přírodou a okolím.

PANORAMA GOLF GARDENS

Benefity

Umístění Panorama Golf Gardens v srdci Panorama Golf Resortu přináší rezidentům nemalé benefity. 27 jamkové golfové hřiště, rozmanitá sportoviště, wellness, restaurace, ale i další služby jsou k dispozici za mimořádných podmínek.

Objevte okolí Panorama Golf Gardens

Zjistit více