PANORAMA GOLF GARDENS

Vysoké standardy
našich vil

Objevte více

PANORAMA GOLF GARDENS

Vytápění, VZT, chlazení

Všechny vily jsou navrženy jako dřevostavby s velmi nízkou energetickou náročností. Prvotřídní technika Stiebel Eltron zajistí nejen vytápění, ale i chlazení, rekuperaci vzduchu a ohřev vody. Elektrokotle a radiátory v Panorama Golf Gardens nehledejte, špičková funkčnost i design je vtisknut do každého detailu staveb.

Více informací
Nová zelená úsporám

PANORAMA GOLF GARDENS

Exteriér

Důraz na ekologii, respekt a láska k okolní přírodě se odráží ve vysokých materiálových standardech. Fasáda vil je zhotovena ze sibiřského modřínu. Zelené střechy, terasy také ze sibiřského modřínu a cesty a chodníky zhotovené z přírodních žulových odseků dotváří soulad s okolní přírodou.

Více informací

PANORAMA GOLF GARDENS

Interiér

Ve všech vilách jsou čistota, elegance a funkčnost na prvním místě. Interiéry jsou vybaveny prémiovými zařizovacími předměty od předních značek v oboru - Florim, Ideal Standard, Kaldewei, Hansgrohe, Hüppe.

Více informací

PANORAMA GOLF GARDENS

Nadstandardy

Na Vaše pohodlí a pocit spokojenosti v novém domě velice dbáme. Chceme, abyste si Váš domov dotvořili přesně dle Vašich představ. Můžete si tak dodělat interiér z výběru předních výrobců a vytvořit si tak prostředí, ve kterém se budete cítit skvěle.

Více informací

Prohlédněte si Panorama Golf Gardens

Fotogalerie